Ja si skôr myslím, že kým nie je zavedený dopyt na všetkých busoch /ktoré sú vybavené dopytovým otváraním dverí/ , by sa nemal dopyt používať len tak, kedy si vodič zmyslí, lebo to zbytočne zblbne cestujúcich.
Ach ta Hrobonka (cest vynimkam):
- Nevie to zastavovat pri terciku nevidiacim, ci uz s vodiacim psom, alebo bez. Od obrubnika je "najlepsie" zastavit tak, ze ked vystupujem, nemam tak dlhu palicu, aby som ho nasiel (6635).
- Ked zastavia dva vozy sucasne na zastavke, druhy uz vacsinou na terc nepozera, ci tam nie je palica ci pes (6614).
- Hra sa to s dopytom aj napriek tomu, ze vidi, ze v jednej ruke mam psa a v druhej palicu...
Ivan, Mato, Vlado, Marian... Neurazte sa, ale naklonovat vas do kazdeho voza! Alebo: ZAVRIET TAKU VOZOVNU!!! Zviera nech vozi zviera, ale nie v T-Buse...
ešte som zabudol, 1601 ako porucha vozidla z L31/39 videný na ceste do vozovne o 10:15 hod. Z.V. bolo asi bolo zabezpečené, lebo hneď nato bol videný na L31/39 nejaký MAN.
Myslím si, že "deti" je ten, kto by v tomto prípade nič neurobil. Ja nepotrebujem nikomu hovoriť, čo má robiť, má robiť to, čo uzná za vhodné ? A rozbitie foťáku, pokiaľ sa jedná o škodu nad nejakú hodnotu (to neviem presne nebudem sa hádať) sa môže jednať o trestný čin, do nejakej hodnoty je to priestupok.
MacGiver
31: 1804/..
68: 4837/..
83: 4870/.., 4207/..
84: 4821/..
88: 2601/..?
93: 4804/..
94:4845/..
95: 4878/.., 4801/..
139: 3535
192: 4501/..