Reakcia na: Solider #95107:
Deti, deti hneď vo všetkom vidíte trestné činy. Ja by som to videl skôr na priestupok, alebo mi chceš povedať, že rozbitie foťáku je ťažká ujma? A vieš koľko ľudí koľkokrát povie zabijem ťa?
a vodic z 2813
Valec
Re #95107 Solider: A keď ešte pridá, že ten vodič mal zrejme vypité, to ešte len začnú policajti riešiť. Výsledok síce stíhania bude rovnaký (teda žiadny) ale aspoň si to dotyčný vodič zapamätá.