Solider: No nabuduce to aj tak spravím. Ja sa nenechám urážať od niakeho vodiča z Hrobonky. Ja som mu povedal svoje ale on stále. Ale nech mi niekto niekde ukáže že je trestné fotit si BRATISLAVSKU MHD. Ja som nič zlého neurobil a nefotil som si jeho že zoom na jeho face ale čisto na trolejbus 6610 na linke 212.
a vodic z 2813
A TEDOMIKY presli cez kefy #classik#
Valec
Re #95107 Solider: A keď ešte pridá, že ten vodič mal zrejme vypité, to ešte len začnú policajti riešiť. Výsledok síce stíhania bude rovnaký (teda žiadny) ale aspoň si to dotyčný vodič zapamätá.