Reply on: Solider #95107:
Deti, deti hneď vo všetkom vidíte trestné činy. Ja by som to videl skôr na priestupok, alebo mi chceš povedať, že rozbitie foťáku je ťažká ujma? A vieš koľko ľudí koľkokrát povie zabijem ťa?
a vodic z 2813
no.ev.di.