Heh, no mozno. Akurat ma stve, ze zajtra dojdem do skoly a COLOR na mna vyleti: "Vedel si, ze 2408, bla, bla." Pritom som mu vravel, ze ma naboku aj tmavocerveny pasik, ktory tam ine nemaju a, ze je konecne vonku. (mam pocit, ze Jano mi vravel, ze bol hodne dlho odstaveny a, ze ho rozkradali.


COLOR