Heh, no mozno. Akurat ma stve, ze zajtra dojdem do skoly a COLOR na mna vyleti: "Vedel si, ze 2408, bla, bla." Pritom som mu vravel, ze ma naboku aj tmavocerveny pasik, ktory tam ine nemaju a, ze je konecne vonku. (mam pocit, ze Jano mi vravel, ze bol hodne dlho odstaveny a, ze ho rozkradali.


TeBeCe
2212 nam zatial dojazdila, uz je v ohrade a caka asi na plyn...tak je mozne ze aj 2203 a 2204 postihol rovnaky osud, ako tu uz minule spominal Jano, kedze sa v poslednom case vyrojilo tolko novych plynovych 741.
#9066: poobede bola 1906 urcite na 85