Reakcia na: Tomas #8960:
novy ram?
nejaky Ik. 435 pravdepodobne zo 4. DPA, kedze vikendovu 405 ma na starosti Petrzalka



A mame tu este 317ku
Akurat jednemu vodicovi by mohli vzniknut psychicke problemy ak vies o koho ide
Nie elektricky a elektricky.
Inac jedneho vodica z toho vozu poznam, tak sa ho spytam na podrobnosti ak bol v sluzbe
Jano
- 7071 ako ZV na like 3/1 po 12. h. ( info Color )
doplnenie #8939 - po dlhych vylucovacivh metodach sme sa viaceri zhodli, ze na linke 5/15 bol 7953-54