Reakcia na: Jano #8872:
4090 som videl na 95/5 večer. Možno som sa ráno zmýlil, nezdá sa mi pravdepodobné, že by boli kraťasy nasadené až na dve poradia tej istej linky. A možno som sa nezmýlil a Petržalka je na tom s kĺbákmi zúfalo.

(a Dolfi uz neviem na com tiez tam
)

( 10:45 h. zo "Safka" )
M: ZV 7706/2; ZV 7717/5; ZV 7719 a 7779-80/ oba 3
M: 7739-40/2
a neskor 2408 ( mal ist aj povodne )
a napokon 1101
M: ZV 1301
; ZV 2102
; 1101/ vsetko 1
M: ZV 2881/1; ZV 2827/2; ZV 2320/8
M: ZV 2827/3, 5 a 12; ZV 2018
/12; 2931/5; 2937/10
Pre tych, co si to precitali az do konca gratulujem k vykonu a pridavam este odkaz na vysvetlivky k znackam vo vyprave - #6180 dole
:

Ale aj tak tam bolo bozie dopustenie
isla som tade (busom)zrejme len par minut po tom, co sa to stalo! Dve dispecerske felicie, DP nehodova dodavka, rozmlatena zastavka a mrtvy clovek pred nou prikryty plachtou. Cervena motorka (asi 500-ka-nevyznam sa v motorkach) lezala na ceste pri obrubniku zastavky prevratena na bok...
Asi dve hodiny predtym som aj ja stala na tej zastavke
frenky
Skus si predstavit> Si vodic 92ky. Odchadzas z Dolnozemskej o 14:00 jazdu dobu mas oficialne 45min., lenze cestou sa ti nakopi 5-6min. meskanie. Tym padom prides na Volkswagen a mas 2min. do odchodu. Lenze vodic nieje stroj, aj on ma svoje potreby, potrebuje sa prejst po voze, trocha natiahnut, popripade skontrolovat voz, ci tam nema dake velke smeti apod. Ty vidis, ze voz stoji na parkovisku a, ze ma 5min. meskanie z konecnej. ale skus sa vzit do koze takeho sofera.
Ohladom tych kruhovych objazdov. Ako nimi prechadzaju? Popis trocha blizsie...
A k tom pytaniu sa na trasu. To sa stava najma ak vodic linku nerobi, alebo ju robi sporadicky, alebo je to vodic zalozneho vozidla z inej kolony. Mne sa dost casto stavalo, ze sa ma vodic ZV zo 4.DPA pytal na linke 20, ci ma ist do Technickeho skla, alebo nie. Uz sa to nastastie nestava tak casto.