si> presne tak
kockac> ano, pred polhodinkou sa na Vazovovej prehanal 2011 ako ZV. Takze z 34.
anndy> si anndy alebo andy? ;-D. Ale tazko povedat. Ale zrejme to bude tym, ze vodici by inak nestihali grafikon.
kockac> ano, pred polhodinkou sa na Vazovovej prehanal 2011 ako ZV. Takze z 34.
anndy> si anndy alebo andy? ;-D. Ale tazko povedat. Ale zrejme to bude tym, ze vodici by inak nestihali grafikon.

Anndy
viete mi niekto poradit, alebo aspon vysvetlit preco z ovsista z konencnej chodia pravidelne autobusy neskor - hlavne 88 - aj o niekolko minut?
Stve ma to preto, lebo chodievam na bosakovu a odtial na 86 a vzdy to ako-tak nadvazuje, lenze ked mi 88 mesak 3 minuty, tak mozem ist... a cakat dalsich 20min na 86 - a pritom stacilo ist presne z konecnej
diky