Podla mna moze 
Inak o tej Prahe som nevedel... hmmm... ale sa mi to zda trosku nelogicke.

Inak o tej Prahe som nevedel... hmmm... ale sa mi to zda trosku nelogicke.

- som iny - aj preto pouzivam 2x "n" 
- su aj horsie veci, ktore tu nefunguju a auto to isti
- sa chodte pozriet do prahy, ci brna ako sa jazdi...
- ale to je jedno
.
Anndy
viete mi niekto poradit, alebo aspon vysvetlit preco z ovsista z konencnej chodia pravidelne autobusy neskor - hlavne 88 - aj o niekolko minut?
Stve ma to preto, lebo chodievam na bosakovu a odtial na 86 a vzdy to ako-tak nadvazuje, lenze ked mi 88 mesak 3 minuty, tak mozem ist... a cakat dalsich 20min na 86 - a pritom stacilo ist presne z konecnej
diky