si> presne tak
kockac> ano, pred polhodinkou sa na Vazovovej prehanal 2011 ako ZV. Takze z 34.
anndy> si anndy alebo andy? ;-D. Ale tazko povedat. Ale zrejme to bude tym, ze vodici by inak nestihali grafikon.
kockac> ano, pred polhodinkou sa na Vazovovej prehanal 2011 ako ZV. Takze z 34.
anndy> si anndy alebo andy? ;-D. Ale tazko povedat. Ale zrejme to bude tym, ze vodici by inak nestihali grafikon.

Darro
Potom som si vsimol ze Karosa B741 č.2304 linka č.34 mala dost velky problem pocas tohto tyzdna lebo ma poruchu prevodovky a do kopca ide asi 30Km/h jednoducho poviem ze ju dobehla aj stara 2929 co jazdila za nou.