Anndy: Prosim ta, nemozes si zmenit meno? Ludia si ta potom mylia so mnou. Za kladne vybavenie ziadosti Ti vopred dakujem.
- som iny - aj preto pouzivam 2x "n" 
- su aj horsie veci, ktore tu nefunguju a auto to isti
- sa chodte pozriet do prahy, ci brna ako sa jazdi...
- ale to je jedno
.
COLOR
kockac> ano, pred polhodinkou sa na Vazovovej prehanal 2011 ako ZV. Takze z 34.
anndy> si anndy alebo andy? ;-D. Ale tazko povedat. Ale zrejme to bude tym, ze vodici by inak nestihali grafikon.