to color:
No mne sa to tiez v Prahe nepacilo, ale nakoniec som uznal,ze inak sa tie doby dorzat nedaju. Fakt isiel z kopca zo sidlika Barrandov na Smichovske nadrazi a niekolko krat - sice v noci iba raz, ale naozaj na kazdej opoustenej zastavke tam trcal. Som nadaval, lebo bola kosa 1. januar a fukalo dovnutra.
alebo ked som siel do Kbelov (niekolkokrat) - tak to je viac menej cesta ako keby von z Prahy a normalne by tam nasi hcodili ako zavodnici - take krasne zvodne esicka su tam. Ale on furt rovnaka rychlost, ci skor pomalost, ale isiel vzdy presne!
Jo a eliny v prahe sa mi pacia -teda ze vsetky su ciste, ako keby cerstvo namalovane.
Ozaj naposledy ked som tam bol- 2000 rok - tak skusali na zastavkach ellektriciek taky system,ze im vypisovalo aktualny cas prijadzu danej linky - proste, kde sa zdrzala a tak, ale moc to neficalo - neviete nieco o tom, ci sa im to podarilo urobit?
No mne sa to tiez v Prahe nepacilo, ale nakoniec som uznal,ze inak sa tie doby dorzat nedaju. Fakt isiel z kopca zo sidlika Barrandov na Smichovske nadrazi a niekolko krat - sice v noci iba raz, ale naozaj na kazdej opoustenej zastavke tam trcal. Som nadaval, lebo bola kosa 1. januar a fukalo dovnutra.
alebo ked som siel do Kbelov (niekolkokrat) - tak to je viac menej cesta ako keby von z Prahy a normalne by tam nasi hcodili ako zavodnici - take krasne zvodne esicka su tam. Ale on furt rovnaka rychlost, ci skor pomalost, ale isiel vzdy presne!
Jo a eliny v prahe sa mi pacia -teda ze vsetky su ciste, ako keby cerstvo namalovane.
Ozaj naposledy ked som tam bol- 2000 rok - tak skusali na zastavkach ellektriciek taky system,ze im vypisovalo aktualny cas prijadzu danej linky - proste, kde sa zdrzala a tak, ale moc to neficalo - neviete nieco o tom, ci sa im to podarilo urobit?

Anndy
Jo este pridam, ze napr. v Prahe ma prekvapilo ako jazdia autobusy - dost pomaly (a to aj dole kopcom), ale ako keby konstantnou rychlostou (urcite nejaky omezovac, ci tak nejak) a na kazdej zastavke (aj uplne prazdnej) cakaju urcitu dobu.
Najviac ma to prekvapilo v noci - som siel z Barandova nikde nikoho a on si pekne pomaly zliezal kopec na kazdej zastavke pockal stanovenu dobu a tak prisiel uplne presne, ako ma napisane.
Ale uz sa nebudem rozculovat