29.1.2001 jazdilo na linke č.27/3 vozidlo č.1701 o 8:07 stal konecnej zastavke a mal na tabulach napisane uz len SLUZOBNA JAZDA asi robil len ZALOZNY VOZ . Potom rano o 6:20 stali na Hodzovom namesti vsetky trolejbusy ktore tam jazdia, nebola stava a aj autobus linky č.34 co jazdi okolo 6:20 na Hodzovom namesti nam pekne povedal "Musite si vystupit lebo mam poruchu vozidla.
Potom som si vsimol ze Karosa B741 č.2304 linka č.34 mala dost velky problem pocas tohto tyzdna lebo ma poruchu prevodovky a do kopca ide asi 30Km/h jednoducho poviem ze ju dobehla aj stara 2929 co jazdila za nou.
Potom som si vsimol ze Karosa B741 č.2304 linka č.34 mala dost velky problem pocas tohto tyzdna lebo ma poruchu prevodovky a do kopca ide asi 30Km/h jednoducho poviem ze ju dobehla aj stara 2929 co jazdila za nou.
COLOR
Včera, pri odchode z vozovne sme zhliadli ako na špičkovú 53 nastupuje 2308 (FÍÍÍHA!) a za ním 2006. Žeby konečne prebytok klbákov?
Asi hej, pretože o dve minútky sa zjavil 2323, zjavne smerujúci na linku 70.
No a ak to nebol prebytok kĺbakov, len výpravcova vlouzená chybička, tak potom xcem vidieť tie xichty ľudí, ak im na 83 náhodou príde 21XX.