D3k0: Myslim to vazne vcera som tam bol vecer a uz tam je, v kabinke vodica mala daaky kryt pravdepodobne patriaci vozidlu. Kolko to bude trvat si ani nechcem typnut vies ako to chodi v 4.DPA z mechmi. 4842 je tiez mimo prevazky ma problem z tlakom a olejom. 4821 uz bude asi tiez jazdit je uz zaradena normalne medzi vozidlami ale bola padnuta bez vzduchu.
M: ZV 7828 a 7723-24/ oba 6
88: 4804, 4310, S 4074
Kto to ma na svedomi?
frenky
ad TeBeCe> ta 4945 bola na 92
Teraz ma napadlo> v Zabom Majery namontovali okolo 10.4. rampy pri vstupe na obratisko. Ale prisla na druhy den 1016 na 57/1. a rampy tam uz niesu.