TeBeCe> ja som sa bol tiez dnes kuknut na tu CNG srandu. Vyzera to cudne, ale nie najhorsie...
Dracika taktiez este nema nalepeneho.
Co sa tej 1906 tyka, ja som videl s podobnym syndromom 1904, ta mala tiez peknu "ritku"
Ale vnutry som ju nevidel...
Btw 4074 bola poobede o 14:15 urcite na 93.
Dracika taktiez este nema nalepeneho.Co sa tej 1906 tyka, ja som videl s podobnym syndromom 1904, ta mala tiez peknu "ritku"
Ale vnutry som ju nevidel...Btw 4074 bola poobede o 14:15 urcite na 93.
ale na spominanej zastavke sa k nemu pridal este sofer a dvere si povedali DOST a odmietli dalej spolupracovat, takze vodic nakoniec vzdal aj opravu vyhybkovym zelezom a odisiel do vozovne
M: ZV 7828 a 7723-24/ oba 6
88: 4804, 4310, S 4074
frenky
ad TeBeCe> ta 4945 bola na 92
Teraz ma napadlo> v Zabom Majery namontovali okolo 10.4. rampy pri vstupe na obratisko. Ale prisla na druhy den 1016 na 57/1. a rampy tam uz niesu.