Reply on: TeBeCe #8197:
a co je na tom take zle??? :-|hmhmhmhm, dnes sa nic vynimocne v doprave nestalo

,(?4945?),4505

Naozaj neviem, hehe. Ale jazdi dobre. Jo a 5/10 vcera poobede - stretol som tam PePa, Dragana a ten vodic jazdil perfektne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To len taq..
frenky
Btw na zadnych oknach busov sa zacala objavovat reklama na reklamnu spolocnost (nazov zacina na V) s textom:
Toto je dobre miesto pre reklamu! Vidite? Len 2990.- /mesiac