Reakcia na: TeBeCe #8089:
1827 je cistejsia ako zvysok - vylestene disky, vyumyvany interier, vnutro kabiny sa leskne. Ti dvaja chalani by mali dostat lepsi voz...
Zeleny ik280, to by nebolo zle, ale keby to natreli reflexnou zelenou tak by to vyzeralo ako tie mlacky co sa povaluju sem-tam na Patronke pri bufetoch. Dobry napad na Sci-Fi


Blbci. Asi si myslia, ze im to tam ostane. 

- dojazd z poruchy na Nove Mesto cca 17:17, v plnej parade 

frenky
A jazdila by pod cislom 101-S Ne?
Doteraz to bolo skor podla hesla:"Skutek utek"