Reply on: frenky #8090:
Len si nerob nadeje, urcite ti tam poslu 4. kolonu
Dispecerske nebo? Vsak sa prestahuj na Trnavske alebo Racianske myto a budes v nebi, a ked nemas prachy, tak chod pod Novy most, aj tam sa nieco najde
Dispecerske nebo? Vsak sa prestahuj na Trnavske alebo Racianske myto a budes v nebi, a ked nemas prachy, tak chod pod Novy most, aj tam sa nieco najde
Zeleny ik280, to by nebolo zle, ale keby to natreli reflexnou zelenou tak by to vyzeralo ako tie mlacky co sa povaluju sem-tam na Patronke pri bufetoch. Dobry napad na Sci-Fi


Blbci. Asi si myslia, ze im to tam ostane. 
frenky
A jazdila by pod cislom 101-S Ne?
Doteraz to bolo skor podla hesla:"Skutek utek"