Som prave isiel v 81 na 48xx (viem, no nepoviem) a na plosine pre kociky som spozoroval tzv. exkrement nejakeho psa, kotry "osviezoval" vzduch v celom buse. Spytal som sa vodica, ci s tym pojde do garaze, on ze "nevie, ale ma na to pravo" a neveriacky pritom krutil hlavou, "co vsetko je uz dnes mozne..."
Tusim Jozo sa volal. A celkovo nikdo mi nerobil problemi, ze som tam anikto sa ma nic nepytal. Strasne to tam mam rad. 
M: ZV 7828/5; 7777-78/5; 7823-24/7
frenky
Za takuto prkotinu dokazu v 1.DTPA urobit bordel, tak som zvedavy co spravy veduci 4.DPA s 4929!