Frenky, asi ako 1216, 
6241 na 210, teplomer ma sklamal... to je jak kukat na mobil so zhasnutym displeyom... (som cakal nieco diodove na styl malich transparentikov v karosach na cng)
Aj mraz ma sklamal, namiesto toho, aby uz nechal postavat obratisko, experimentuje s predlzenim linky 29 do dnv a prepojenim dnv zo zahorskou!
TO FAKT POMOZE DOPRAVE...
Dnes jazdila na 7 k2ka a na 5 K2Ska.
Vylepnik prelepil na Postovej o 16:30 Cp 11 a 14, ludia co dosli po tom, tam cumeli jak sprosti... ;-P

6241 na 210, teplomer ma sklamal... to je jak kukat na mobil so zhasnutym displeyom... (som cakal nieco diodove na styl malich transparentikov v karosach na cng)
Aj mraz ma sklamal, namiesto toho, aby uz nechal postavat obratisko, experimentuje s predlzenim linky 29 do dnv a prepojenim dnv zo zahorskou!
TO FAKT POMOZE DOPRAVE...
Dnes jazdila na 7 k2ka a na 5 K2Ska.
Vylepnik prelepil na Postovej o 16:30 Cp 11 a 14, ludia co dosli po tom, tam cumeli jak sprosti... ;-P

M: ZV 7828/5; 7777-78/5; 7823-24/7
frenky
Za takuto prkotinu dokazu v 1.DTPA urobit bordel, tak som zvedavy co spravy veduci 4.DPA s 4929!