Reakcia na: Turbo #7632:
Specialne pre teba celkom slusna vyprava linky 20 podla poradia:1701, 1702, vecer, 1101, 1009
Dalsie info az vecer.
To nie su autobusy, to je kopa srotu!!! A pri pomysleni ze to pojde na plyn mi je k placu...
M: 2309/13
Turbo
Tak to rozdelenie 21 na 21 a 121 je pekne, ale 121 by mala byt LEN v case spicky. Ako to bolo s povodnymi 121 a 122. V sedle je to blbost. V spicke by som to privital. A to dokocna tak, ze spoje iduce od mesta by zastavovali az od zastavky "Hradistna". Aspon by sa do tych autobusov zbytocne netlacili ti zo sidliska, ktori zoberu 80% kapacity. Nech maju v spicke vlastny spoj - 121. Smerom do mesta je to jedno.
Okrem toho by stalo za uvazenie zrusenie zastavky Mokrohajska aj Patronka. Ked niekedy idem z mesta, tak plno ludi ide po patronku a ludia, co sa nezmesia mozno idu az do DNV. A to ma sere. Vsak z mesta ide viac liniek na Patronku, nie iba 21. V case spicky by na patronke urcite nemala stat, povedzme od 7 do 9 a od 14 do 19. A Mokrohajsku zrusit, chodim s tym pravidelne a fakt je to zbytocne!!!