Reakcia na: Author #66645:
Kde na Alexyho je ubytovňa VW? Inak zaujímavý príspevok."Davac" - to nebude náhodou dopravná agentúra Da ( www.da.sk )? Tou raz moji rodičia išli ako transfer na letisko do Brna.
- minimálne poobede (ale asi celý deň) ? ?
tito