Reply on: klasIK #66647:
Tak si zacni zvykat... preco, co nevidiet pochopis. ? ☺ ? Frenky: Vystizne s tym klaxonom... najprv pohoda silna truba a potom jak stary tuberak bez kysliku hihih... ? ?
- minimálne poobede (ale asi celý deň) ? ?
tito