Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Sati #66662:
osobne videny o 17.04 h. z elektricky linky 1/10 na Trnavskom myte, smer Cilizska ?
Reply on: záchranár #66660:
To nikoho nezaujima co by si ty chcel....
Reply on: Johny D #66644:
no tak 1 jednotku urcite nie a dvojku tiez nie na 100% lebo jednotka som bol ja a dvojka jazdila stale za mnou ale tiez som ju tam videl jednu jazdu tak neviem mal som z toho vcera hokej ❗
Reply on: Andy #66658:
Ja teraz hovoril nie o výybke (tam aj keď bola 30, sa dalo 40, ale teraz už pre istotu tak do 20, aj keď s 208 sa dá rýchlejšie). Ja som hovoril o kríži pred zastávkou Hraničná, ako je semafor. Ten je poriadne vykrivený.
na ten úsek medzi trnavským mtom a záhradníckou by som vyslal vrchárov.
a ešte by niekto mal opraviť aj trať a časť trolejového vedenia-tzv.bezprúdový úsek medzi trnavským mýtom a záhradnickou ulicou. tam je hrbolatá a popraskaná trať a ten bezprúdový úsek vedenia sa mi tam nepáči. dal by som tam normálne vedenie a ten úsek by som zrušil. ten bezprúdový.
Reply on: ivanbuto #66656:
Kedysi tam aj 40 bolo a nikdy tam nikomu nepadali palice, potom zrazu tabuľka 40 zmizla...
to s tou hraničnou že tam trolejbusom padajú palice môžem potvrdiť. aj ja som videl. mal by to tam niekto opraviť.
Reply on: Andy #66642:
Už by to tam mal celé niekto strnúť dole, výhybka "A" oproti Pažítkovej, aj následný kríž pred zastávkou. Ako je možné, že sa toleruje takýto stav výhybky už minimálne dva mesiace, tak to nechápem.

Minule bolo zase niečo s krížom pred zast. Hraničná, niekomu tam vyrazilo hlavu, a aj ostatným padalo. Pričom tam by sa malo ísť dať 40 km/h podľa predpisu, konštrukčne aj viac....

Tento celý exponovaný úsek už dávno mal byť poriadne urobený a funkčný.
Reply on: Juraj21 #66653:
4508 nema bohvieaku trubu. V podstate je to zavyjanie choreho vlka. ?
Flash: 6250 na 205 smerom na Trnávku ide cez Miletičovu.
Reply on: Majo #66634:
Klub priatelov 2638 ❤ a podtlakovky toho voza. ?
Re #66635 eMDi: Chytit ich a dat im to cistit! 😛
Re #66636 Sati: A ked ju ❤ , nie je co riesit!!! Ale aj 4507 robi peknu ozvenu pod NM!!! ? A 4508 som este nepocul. 😞
Re #66644 Johny 😨 Na 78/1 bol Sati na svojom. 🙂
Rubrika "LEBO MEDVED" Na 84/5 voz 1705 Jungmannova -> Hrobonova
3038 pri Kauflande na L99 smer Ovsiste
Reply on: klasIK #66647:

4947 minimalne odchod okolo 6:10 od Technopolu isiel spolahlivo
3038 rano pred 6.h bola na 94/8, tak neviem, ci to nie je DZV2..
Reply on: Risko1 #66648:
Hej, bol som, prečo? 🙂
Reply on: Andy #66642:
Ty si bol v tej N72 - 6258 ???
- 4947 na 95/15 sa dlho neohrial, posledné dve kolá ho nebolo vidieť, minimálne odchod po ôsmej zo Šafka a 8:37 h z Vyšehradskej bez náhrady
- na 93/10 dnes prekvapivo Darrosa 4217 ?
- na linke 99/5 možno fotiť 3038
dnes (30.01.08) ráno:
11 – 7907+08/7
31 – 1814/x
83 – 2818/x
84 – 1603/x
92 – 4113/x
93 – 1802/11
94 – 4130/12
95 – 4822/x
99 – 4124/3, 4127/x

Re #66599 kecho:
a včera (29.01.08) teda na 88 teda videné 1215/2, 1209/3, 1218/5, 1702/6 #66631), 1206/7, 1210/x, 1208/x
Re ba1031&frenky:
Dnes som si bol pozriet po 3mesiacoch opat ranny navoz do VW z Dubravky (Pri krizi)a vela sa nezmenilo, nech cita iba koho zaujima (sorry za dlzku):
-5:18 klbak 26 (1627) plny na cca 90%, teda este asi 15 ludi by sa dotlacilo, kedze schody u 1.+4.dveri ostali prazdne..
-5:19 solo 26 hned v zavese spolu 60-70 ludi (z toho 30 pristupilo Pri krizi), kedze isiel "na dohlad" za klbakom, za co patri 1.dp pochvala ☺
-poloprazdny Turancar pribral 8 ludi, zjavne musi byt doprava zmluvkami tiez platena, ked zamestnanci VW z ubytovne na Alexyho vyuzivaju najma MHD, co tesi
-mikrobus s trebisovskou znackou do parku v Lozorne zobral 10 ludi
-Istra (stara Raba so zltym naterom) nezastavovala
-do 23-TAM 5:27 pristupilo 30 ludi spolu 60-70 ludi, zopar aj prestupilo do nadvaznej 24ky, kde bolo cca 50 ludi
-?Davac-mikrobus (neviem kam, logo firmy som nepoznal) zobral 10 ludi
-20ka o 5:28 bola nezaujimava (nastup 3), spolu 40 ludi
a este tam ostalo cakat cca 15 ludi asi na nejaku poslednu vymetaciu zmluvku
Zaver: posilovka 26 rano urcite nie je na zrusenie, prepravny prud je stale narazovy a silny, pribudli akurat tie 2 mikrobusy, zrejme do dodavatelov VW, 1.dp presne dodrzala vsetko co mala..

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.