Reakcia na: eMDi #66635:
No myslim, ze rozne blondate trubky v jeepoch s ciernymi sklami si myslia, ze im sa nic nestane, ani ked do nich vpali Peršing s 80 vozňami uhlia... Na to, ze to tak nie je, pridu zvacsa az po nehode/smrti...
a bohuzial sa nasli aj magori s fixkami
dokonca som spoznal aj solidera

?
po dnesku musim konstatovat, ze zvukove vystrazne zariadenie na 2638 nie je vobec klakson, ale lodna sirena :))) inak pochvala satimu, skvela jazda
?
Jajcaj
1704 - 63/10