Reply on: eMDi #66629:
Blbe ale je, ze sa nasli aj "nevidiaci", ktori prechadzali mimo prechod a bolo nutne ju vyuzit. Ale mne sa tiez velmi paci a super hlucna!!! 
Re #66620 milannco: Podla mna ma 2638 lepsiu!!!
? A dakujem tiez EMDI-ho ociam, kotre precitali na 87/3 !1814! a som vdacny aj za moje usi, ktore poculi o 22:20 priletiet na (G)Astronomicku na 87/5 nejaku B741 Diesel... Takze dnes sme asi na celodenkach na 87 nemali Solaris!
?
Jajcaj
1704 - 63/10