Reply on: milannco #66620:
No aj ja mam taku peknu mozes sa spitaT Juraja21 on ju ma moc rad ?
a bohuzial sa nasli aj magori s fixkami
dokonca som spoznal aj solidera

?
po dnesku musim konstatovat, ze zvukove vystrazne zariadenie na 2638 nie je vobec klakson, ale lodna sirena :))) inak pochvala satimu, skvela jazda
?
milannco