Reply on: Author #66550:
Co si ja vsimam uz davnejsie tak zamestnancov zacali vo velkom vozit sukromni dopravcovia.Ked sa pojdes pozriet do DNV rano pred zaciatkom a vecer po skonceni zmeny to je autobus za autobusom.Takze asi tak.Tym to bude.A inak mas pravdu,to s tymi vlastnymi IGK,tych tiez odtial hufne prichadza aj odchadza neurekom.
)
Cingacik
NZV1 zada do PP 92081 a nahodi mu N93 t.j spravne a
OBAJA ZADALI TO ISTE - NEZADALI 492 ale RIADNE PRIHLASOVACIE CISLO SLUZBY