Poslali ho na 1DP kvoli tomu,ze oni to mali spravne verzia nahravania 16.1.2008 pricom 2DP nahravala verziu z 16.12.2007 ked zacali chodit 83ky k Technopolu.A v tom case boli este N93 a N95 prejazdove.A nasi kukaci aj vozy mali uz tuto novu verziu,kdezto 2DP ju nema
87/6 1211 ?
78/9 6:00 z Čiližskej 2713, neviem, či iba ZV, alebo celá služba...
ešte aj 3038 na 98; ZV 1709 na 93; a 170x (s modrými fóliami) aj 1804 na 88, poradia žiaľ neviem. ?
Prosim ta nezamotavaj to tu este viac tym,ze zacnes este o linkach 21,49,32 a co ja viem este o akych.Len som ti chcel vysvetlit ze linka/poradie 24/4 ako sluzba ako taka neexistuje.
Vlastne ani 21/7, cez víkend, lebo je to 20. Tak ani N21, lebo sú to linky 21/1, 21/5, 98/7. Predstav si, že ani N33 ?, lebo je to 20/1, 57/2. Takže ani 24/4, 26/7, 23/7. Ty kokso ani 49, ani 32/7, to je hrozné. Vlastne 2/10 liniek neexistujú.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Cingacik
Akurat ak sa nemylim,tak KOLIBA,VALASSKA,JASOVSKA(98) to nemaju rozdelene a..
...a Cint.Ruzinov,Sulekova,Srdciari,Onkologia,ASMN,VW, nemaju socialku vobec (myslim vlastnu reziu)