Reply on: Darro #66538:
Skrátka si chcel vystreliť zo šotoušov a poslať ich do toho nečasu, aby sa zbytočne prehnali... Mňa by však v tomto počasí z domu nik nevyhnal, už nie som taký extrémista, ako som býval...
)
a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie
Author
A ako tak citam vypravy, neda mi.. specialny odkaz pre technika&vozmajstrov 2.dp: aj ked ktosi 50/9 zaradil do zadelenia solo-vozov, to neznamena, ze si tam mozu bravat svoj voz, je to klbove poradie