Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
prave som sa dozvedel, ze cerveny pristresok na zastavke Lucanka je akosi zrolovany a lezi niekde obdalec na travniku 😃 a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie 😃
2416 na 21/11 ?
4947 je v Telerane na Markize ?
Sardinkaren: rano 63/7: 1708
A ako tak citam vypravy, neda mi.. specialny odkaz pre technika&vozmajstrov 2.dp: aj ked ktosi 50/9 zaradil do zadelenia solo-vozov, to neznamena, ze si tam mozu bravat svoj voz, je to klbove poradie ❗
Reply on: kecho #66544:
dnes = 28. 01. 2008
dnes ráno:
84 – 1616/4, 1307/x, 1613/x
88 – 1803/x + videná aj jedna krátka cng
94 – 4216/8
96 – 1205/x, 2514/x
99 – 4126/x
Reply on: ba1031 #66490:
Vsade su rozdelene tak ako na vypravni,tak aj na konecnych, Komisarky,Vinohrady,Karlovka,Dubravka,Ruzinov -obe,Dolne hony,Hl,stanica,

Akurat ak sa nemylim,tak KOLIBA,VALASSKA,JASOVSKA(98) to nemaju rozdelene a..

...a Cint.Ruzinov,Sulekova,Srdciari,Onkologia,ASMN,VW, nemaju socialku vobec (myslim vlastnu reziu)
Reply on: ba1031 #66480:
"Podla mna sa iba zmenila sluzba ktoru zadavas do PP a on o tom nevedel,a daval po starom."

Ako mozes zle zadavat sluzbu po starom??? VEd stale zadavas

LINKA PORADIE a DEN 95081 alebo 95082 alebo 95084.

A zadaval urcite to,co mu nakazal dispecer a ked to islo na NZV1 tak nemohol zlyhat vodic NZV2
Reply on: ba1031 #66480:
Poslali ho na 1DP kvoli tomu,ze oni to mali spravne verzia nahravania 16.1.2008 pricom 2DP nahravala verziu z 16.12.2007 ked zacali chodit 83ky k Technopolu.A v tom case boli este N93 a N95 prejazdove.A nasi kukaci aj vozy mali uz tuto novu verziu,kdezto 2DP ju nema
Reply on: ba1031 #66510:
Ale blbosť. 20/7 začína poobede o 17.03, 24/4 alebo 24/2, ide z JJ-VW o 16.30, trvá 4 minúty tam a 4 minúty späť. Takže príde o 16.34 + 0.04 = 16.38.

Ak 26/2 a 24/4 resp. /2 neexistuje, tak neexistuje ani linka 25, a to čo jazdí z VW na ASMN je iba očný klam.
Reply on: ba1031 #66504:
Neposlal by si mi to dispečerské CP na tambusak@zoznam.sk ?
Ak hej tak diki moc.
Reply on: Yzerman22 #66506:
O 16:30, takže 24 sú 2, ako aj 26
Reply on: Jakub1 #66502:
Samozrejme, cez víkend nie. ?
Reply on: ba1031 #66501:
Odkedy?
87/6 1211 ?
78/9 6:00 z Čiližskej 2713, neviem, či iba ZV, alebo celá služba...
ešte aj 3038 na 98; ZV 1709 na 93; a 170x (s modrými fóliami) aj 1804 na 88, poradia žiaľ neviem. ?
Reply on: d3k0 #66555:
predchvilou Botanicka zahrada smer dubravka 🙂
Z nedele bleskem:
- 2811 od 20.18 h. bol na linke 83/3 vymeneny autobusom 2617
Reply on: Jakub1 #66532:
Prosim ta nezamotavaj to tu este viac tym,ze zacnes este o linkach 21,49,32 a co ja viem este o akych.Len som ti chcel vysvetlit ze linka/poradie 24/4 ako sluzba ako taka neexistuje.
Reply on: Sanos #66526:
4507? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.