Reply on: ba1031 #66480:
Poslali ho na 1DP kvoli tomu,ze oni to mali spravne verzia nahravania 16.1.2008 pricom 2DP nahravala verziu z 16.12.2007 ked zacali chodit 83ky k Technopolu.A v tom case boli este N93 a N95 prejazdove.A nasi kukaci aj vozy mali uz tuto novu verziu,kdezto 2DP ju nema
ani 49, ani 32/7, to je hrozné. Vlastne 2/10 liniek neexistujú.
Mike
78/9 6:00 z Čiližskej 2713, neviem, či iba ZV, alebo celá služba...
ešte aj 3038 na 98; ZV 1709 na 93; a 170x (s modrými fóliami) aj 1804 na 88, poradia žiaľ neviem. ?