Reply on: Emo #66485:
s pomocnym dieselovym agregatom ...
len skoda ze nieje prideleny a inak som sa skoro docikal na hrobonke som nevedel ktory kluc je od hajzliku tak som skocil na damske
ale jedine co ma nasralo bolo ked sme na kosickej nastupila partia 14 rocnych faganov a popisali zadnu cast ... keby ma hned napadlo ze ten ,,tag" tam nebol napisany tak ich mam sancu zastavit
Yzerman22
A ja ešte dodám, že jedno kolo na 24/7 cez pracovné dni školského roku robí 23/4 a cez prázdninové pracovné dni robí jedno kolo 23/2, ale označenie má ako 24/2.
Zo včera:
79 3502 ?