Reply on: fun #66450:
Vodič zastáva v DPB vyššiu funkciu ako len vodič, a to u inej divízie a v inej vozovni. ? Toto jazdenie na Ikarusoch je len jeho hobby. ?
Ten T-BUS je odvtedy "moj prvy". 
, 2644n, 2617, 2725
, 2634
Jakub1
ZV BA - 139 - HB > 23.1.2008 > 21/2
ZV BA - 318 - HB > 24.1.2008 > 21/1
ZV BA - *** - ** > 24.1.2008 > 28/3
ZV BA - 142 - HB > 25.1.2008 > 21/7
ZV BA - 142 - HB > 26.1.2008 > 20/7