ahojte dnes som sa pozovil par kol v 6701 v pohode autobus jazdi na 1dnotku
ale jedine co ma nasralo bolo ked sme na kosickej nastupila partia 14 rocnych faganov a popisali zadnu cast ... keby ma hned napadlo ze ten ,,tag" tam nebol napisany tak ich mam sancu zastavit
ale jedine co ma nasralo bolo ked sme na kosickej nastupila partia 14 rocnych faganov a popisali zadnu cast ... keby ma hned napadlo ze ten ,,tag" tam nebol napisany tak ich mam sancu zastavit
Ámos
Lubi sa mi system DPhlmP kde raz za iste odbodbie v jeden den vodici mozu jazdit ako chcu. Z danych casov sa potom upravuju chronometraze.
Takisto sa mi lubil prieskum a nasledne rozsirovanie poctu zastavok na znamenie v Prahe. Klesla spotreba, zvysila sa priemerna rychlost a dokonca na jednej linke bolo treba o vozidlo menej.