Reakcia na: ShepDog #66483:
Akurát to nie je autobus, ale trolejbus. ? A dúfam, že mi tu nejaké detisko teraz nenapíše, že je to duobus. ? Inak 6701 tuším ako jediná 25Tr nemá blokovanie rýchlosti, preto sa ňou dá rozbehnúť...
ale jedine co ma nasralo bolo ked sme na kosickej nastupila partia 14 rocnych faganov a popisali zadnu cast ... keby ma hned napadlo ze ten ,,tag" tam nebol napisany tak ich mam sancu zastavit
Ámos
Lubi sa mi system DPhlmP kde raz za iste odbodbie v jeden den vodici mozu jazdit ako chcu. Z danych casov sa potom upravuju chronometraze.
Takisto sa mi lubil prieskum a nasledne rozsirovanie poctu zastavok na znamenie v Prahe. Klesla spotreba, zvysila sa priemerna rychlost a dokonca na jednej linke bolo treba o vozidlo menej.