Reakcia na: Majo #66539:
ja ked som prichadzal z vlaku, tak som tam videl ik435, potom som dostal info, ze vraj niekto napisal na fore, ze je tam 4947 a ik283...tak ze ked som bol cely den zavrety vnutri, tak sa pojdem pozriet...a aj mi to dobre padlo...neviem co tu riesite casy necasy:D
)
a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie
Author
A ako tak citam vypravy, neda mi.. specialny odkaz pre technika&vozmajstrov 2.dp: aj ked ktosi 50/9 zaradil do zadelenia solo-vozov, to neznamena, ze si tam mozu bravat svoj voz, je to klbove poradie