Sardinkaren: rano 63/7: 1708
A ako tak citam vypravy, neda mi.. specialny odkaz pre technika&vozmajstrov 2.dp: aj ked ktosi 50/9 zaradil do zadelenia solo-vozov, to neznamena, ze si tam mozu bravat svoj voz, je to klbove poradie
A ako tak citam vypravy, neda mi.. specialny odkaz pre technika&vozmajstrov 2.dp: aj ked ktosi 50/9 zaradil do zadelenia solo-vozov, to neznamena, ze si tam mozu bravat svoj voz, je to klbove poradie
Cingacik
Akurat ak sa nemylim,tak KOLIBA,VALASSKA,JASOVSKA(98) to nemaju rozdelene a..
...a Cint.Ruzinov,Sulekova,Srdciari,Onkologia,ASMN,VW, nemaju socialku vobec (myslim vlastnu reziu)