Reakcia na: Peon #66518:
V podstate mas pravdu ze si mozu vybrat.Ibaze klbak ma odchod o 1.minutu skor,a mne sa stalo iba velmi zriedka ze si vybral niekto mna ako "kratasa" ? Vozil som tam tak cca do 10 ludi najviac.Aj rano aj poobede.A ti by sa kludne zmestili v pohode do klbaka.Ti co isli so mnou,isli asi iba preto ze sa im asi paci zvoncek v 1031 ? ? ?
ShepDog