Reply on: Majo #66484:
jasne trolejbus.. nielenze dobre rozbehnut ale je v najlepsom stave
len skoda ze nieje prideleny a inak som sa skoro docikal na hrobonke som nevedel ktory kluc je od hajzliku tak som skocil na damske
len skoda ze nieje prideleny a inak som sa skoro docikal na hrobonke som nevedel ktory kluc je od hajzliku tak som skocil na damske
ShepDog