Reply on: Majo #66488:
myslim v budove kdeje vypravna
?
ale jedine co ma nasralo bolo ked sme na kosickej nastupila partia 14 rocnych faganov a popisali zadnu cast ... keby ma hned napadlo ze ten ,,tag" tam nebol napisany tak ich mam sancu zastavit
ShepDog