Reakcia na: stevo #66290:
Ale veď o tom sme tu už hovorili, že ak má byť prestup z 83 na 93 na SAV, tak určite nie je rozumné, aby tam obidve mali byť 23:17, lebo 83 môže aj meškať, a 93 asi ťažko bude meškať ak pôjde zo stanice 23:15 presne... Takže sa obráť na DP s nejakým podnetom na zabezpečenie tohto prestupu.
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
len daj vediet
najlepsie poobede
P3PO
23.1.08
14.26 na zastavke Kosicka namiesto 15m solarisu bola 18m cng karosa neznameho ev. cisla na linke 88
14.28 na zastavke Kosicka namiesto 18m busu bola 12m cng karosa 2707 na linke 50
15.35 na zastavke Landererova namiesto 15m solarisu bola 18m cng karosa neznameho ev. cisla na linke 88