Reply on: záchranár #66322:
Väčšinou sa to robí tak, že ak bolo zdržaných viac električiek, tak cestujúcich berie iba posledná z nich, a to kvôli tomu, aby tie čo sú vpredu stihli čo najrýchlejšie dobehnúť meškanie, resp. prísť na konečnú a stihnúť odtiaľ plánovaný odchod.
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
len daj vediet
najlepsie poobede
P3PO
23.1.08
14.26 na zastavke Kosicka namiesto 15m solarisu bola 18m cng karosa neznameho ev. cisla na linke 88
14.28 na zastavke Kosicka namiesto 18m busu bola 12m cng karosa 2707 na linke 50
15.35 na zastavke Landererova namiesto 15m solarisu bola 18m cng karosa neznameho ev. cisla na linke 88