Reply on: stevo #66290:
Ale veď o tom sme tu už hovorili, že ak má byť prestup z 83 na 93 na SAV, tak určite nie je rozumné, aby tam obidve mali byť 23:17, lebo 83 môže aj meškať, a 93 asi ťažko bude meškať ak pôjde zo stanice 23:15 presne... Takže sa obráť na DP s nejakým podnetom na zabezpečenie tohto prestupu.
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
len daj vediet
najlepsie poobede
Jakub1