dobrý deň prosím vás, chcem len vysvetlenie. keď električka plná cestujúcich zastaví za električkou stojacou na zástavke , za električkou ktorá mala nehodu, tak vodič nechá vystúpiť cestujúcich. ale zaujímalo by ma, prečo už keď tá električka čo mala nehodu odíde, prečo nenechá vodič opäť nastúpiť cestujúcich do električky odkial vystúpili,ktorá stála za tou čo mala nehodu? a tá za ňou stojaca potom odchádza prázdna.
Najlepsie okolo 16:30 - 18:30 (Sati by Ti presnejsie povedal). Na Muchovo dorazis sa -9 (zapchy po meste a nehovoriac o tom, ze uz na Astronomickej maju niekedy pomalsi soferi -3!!!), ochadzas hned, cize -4, po meste chytis na -15 a to si len na Hella!!! Prides na Astronomicku, zapcha do Vrakune zacina, usek po Siravsku namiesto 6 minut ides 20 minut v lepsom pripade, tak uz mas -29, kym prides na Cilizsku, ostane Ti tam -29 a kedze je prestavka iba 27 minut, na cikanie moze sofer zabudnut a kedy to teda vykona, ked sa to opakuje aspon 2 kola??? Ani na Muchovom nema sancu, ani na Cilizskej!!!
Darro
Stevo: To s tymi +59s by sa dalo rozoberat do nekonecna... poviem to takto, DPB vie preco je to v norme a pokial nebudu na to podmienky aby sa to neakceptovalo tak to tak aj zostane, to ze chorometraze sa nedaju nastavit tak aby to sedelo nieje problem len DPB ale viacej aspektov ako su preferencie zapchy pocet bus pruhov ale uz sa opakujem, proste na to aby to tak bolo sa musi zmenit system dopravy v celej BA nie len DPB. A Amosove futuristicke predstavy, plany alebo ako to nazvat moze realizovat niekde kde maju o to aj zaujem a nie tu kde sa musi najprv vyriesit zakladny problem a ten je jednoznacne V COM LUDI VOZIT...
Stevo: Ak si sofer tak sam vies preco sa stava ze ides zo zastavky +30s. vacsinou to byva preto aby si chytil niektore svetla a neprisiel na konecnu aj s vacsim meskanim ako tu niekto spominal o vyrovnavaciom case -3min.
Stevo: A odpust si svoje slova na moju osobu ked ma ani nepoznas ani nevies ake mam nazory na cely tento system, castejsie tu clovek cita prispevky a fantazie nad ktorymi sa rozum zastavuje aj zdravemu cloveku... ved ked mate tolko krasnych napadov ako urobit MHD efektivnejsiu zamestnajte sa v danej oblasti.
Amos: Tato tema vznikla na zaklade prispevku o linke c.59 ktora isla +1min. tak tu nemiesaj nocne odchody s casmi cez den... +1min. v noci a nepockat na prestup ludi z vozidla za nim je drzovka alebo o slusnosti vodica... ?
A ked mate nieco na srdci mate moj mail... zbytocna tema niekde kde nema co robit.