Reply on: stevo #66290:
Preboha už tu dookola neomielaj ten tvoj prestup 83-93. Ak sa ti to nepáči napíš na DPB a nie tu. Už ti tu minule niekto písal že 93 odchádzaju z Hlavnej stanice načas, problém je ,že cestu zvládaju rýchlejšie ako je to v cp. Takže navrhneme vodičom nech na križovatka resp. SAV odstavia bus kým nepríde 83 ? Tento problem som mal aj ja ranný prestup 95-83 na dostihovej dráhe, mala byť 95 o minutu skôr. Lenže 83 nechytala ludí na DD a Star. a 95 stála na križovatke a vždy ušla, mal som za to zbiť vodiča ? ? A tí čo tu píšete o dodržiavaní cp, plus a mínus minutach. Darro ma 100% pravdu že je prax uplne o niečom inom. Skuste si odsledovať jeden deň. Keď zabezpečíte 100% preferenciu, 100% neporuchovosť, 100% dodržiavanie prepravného poriadku cestujúcimi a samostatné cestovné poriadky s chronometrážov pre každú časť dňa (skore ráno, ranná špička, obed, poobená špička, večer, noc) na každej zastávke, tak potom sa môžme baviť o nulovej tolerancií. A ak mate problémy že nefunguje nadveznosť a stačilo by to posunuť o 1-2 minuty tak to adresujte na DPB.
p.s a tato tema patrí už skôr do diskusného fora takže off
, 4826, 4822, 4808; R: 4824, 4947
kecho
31 – 1627/2, 1405/x
59 – 2511/x
68 – 4507/11
80 – 4116/x
83 – 2809/4
84 – 1807/1, 1628/5, 1804/x, 1705/x
88 – 1611/7, 1630/x, 1212/x, 1217/x, 1215/x
92 – 4217/x
93 – 4859/4
94 – 4805/x
96 – 1706/8, 1214/x, 1204/x
99 – 4126/2, 4125/13, 4108/x