Reply on: Technopol #66302:
Nemate s Darrom v tomto pravdu. Neznizuj inteligenciu vodicov na uroven zosliapnutia plynu a prejdenia na zelenu! Casto stretnem vodicov, ktori nejdu tak ako im autobus utiahne, ale podla grafikonu a umoznia aj prestup.Na urovni DPB sa to urcite raz riesit bude, no zatial to pisem tu na imhd, lebo viem ze tu je dost vodicov s praxe a mozme problem rozobrat.
Ámos