BA-139-HB na 21/2
Najlepsie okolo 16:30 - 18:30 (Sati by Ti presnejsie povedal). Na Muchovo dorazis sa -9 (zapchy po meste a nehovoriac o tom, ze uz na Astronomickej maju niekedy pomalsi soferi -3!!!), ochadzas hned, cize -4, po meste chytis na -15 a to si len na Hella!!! Prides na Astronomicku, zapcha do Vrakune zacina, usek po Siravsku namiesto 6 minut ides 20 minut v lepsom pripade, tak uz mas -29, kym prides na Cilizsku, ostane Ti tam -29 a kedze je prestavka iba 27 minut, na cikanie moze sofer zabudnut a kedy to teda vykona, ked sa to opakuje aspon 2 kola??? Ani na Muchovom nema sancu, ani na Cilizskej!!!
Technopol
A tí čo tu píšete o dodržiavaní cp, plus a mínus minutach. Darro ma 100% pravdu že je prax uplne o niečom inom. Skuste si odsledovať jeden deň. Keď zabezpečíte 100% preferenciu, 100% neporuchovosť, 100% dodržiavanie prepravného poriadku cestujúcimi a samostatné cestovné poriadky s chronometrážov pre každú časť dňa (skore ráno, ranná špička, obed, poobená špička, večer, noc) na každej zastávke, tak potom sa môžme baviť o nulovej tolerancií. A ak mate problémy že nefunguje nadveznosť a stačilo by to posunuť o 1-2 minuty tak to adresujte na DPB.
p.s a tato tema patrí už skôr do diskusného fora takže off