Reply on: Jakub1 #66343:
Doplnim, ze 1607 bola na linke 21/6 vymena vozom 1603, niekedy okolo cca 19:30, sudiac podla poctu "guliek". ?
pekne stihol vsetky 93 na Hodzovom a prestupili kludne na 93 dokonca aj Darrovi som niejakych poslal he
brrrrr
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
Allredo
? ?
Good Bye Ik ?
Re Darro: #66304 ja som rozhodne od zaciatku bol fandom Ikacov, a kazdu jazdu s nimi som si uzival, duplom odkedy som sa prestahoval z Petrzky... aspon ze mi ostali krasne spomienky